| Fuckyou1234 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca parintii mei sa-si recapete increderea in mine?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa stai mai mult pe acasa, sa-i asculti, sa te oferi sa-i ajuti la treburi...

| emima a răspuns:

Sa le demonstrezi asta da-le un timp si nu-i mai dezamagi deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le arati ca pot avea incredere si nu doar joci teatru.

| DariusAndi a răspuns:

Sa nu-i mai dezamagesti si s-i ajuti la treburile casei, sa-i asculti! Totusi increderea se castiga si nu se castiga nici repede nici usor!

| Sara67 a răspuns:

Va trece ceva timp pana vor capata incredere in tine tu doar trebuie sa-i asculti pentru ca-ti vor binele, sunt trecuti prin viata si vor sa te fereasca de greseli pe care le vei regreta toata viata.Si nu uita ca parintii sunt cei mai buni prieteni.

| Siilvannaa a răspuns:

Sa le demonstrezi ca pot avea incredere in tine. Increderea se castiga.
Bafta!

| taniatanyatania a răspuns:

Sa ii asculti, sa le vorbesti frumos,... si cu timpul vei observa un alt comportament din partea lor.