| tigersss a întrebat:

Cum sa o conving pe mama mea sa-ma lase sa mai ies si eu seara din casa acum keva timp ma lasa sau plecam fara sa stie si a aflat si acum nu stiu ce sa fac sa-si recapete increderea in mine si sa-ma lase sa mai ies si eu din casa? FUNDA cel mai bun raspuns
Sa ii spun sincer ce fac sau nu?

Răspuns Câştigător
| CriSSa537 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci curat in camera,du gunoiu, spala geamuri/vase, fa piata. Poate asa o sa-si recapete increderea in tine.Nu inteleg la ce ai scris u dc acum ceva timp te lasa sa iesi si de ce acum nu te mai lasa? P.s:nu mai fugii fara sa stie

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te legi de el ca vorbeste asa?
Ti-ai vazut gramatica?
Ai numai 12 ani...asculta-ti mama. Daca nu te lasa sa stai pana tarziu afara o face pentru binele tau.

| tigersss explică:

Ai macar 12 ani casa vb asa mai inaptule

| tigersss explică:

Daca nu ai un raspuns folositor nu ma accesa intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i ca esti o curva ordinara si trebuie sa te duci la produs.