| georgy18_8448 a întrebat:

am si eu o intrebare...
Cum sa isi recapete cea mai buna prietena a mea increderea in mine? straight face big grin
fundita si vot :*!

Răspuns Câştigător
| Andreea2239 a răspuns:

Poi trebuie sa ii arati ca esti demna de increderea ei, sa nu o barfesti si sa spui doar lucrui bune despre ea. Vorbeste cu ea si spune-i ca poate avea incredere in tine!happy:*La mine a mers:*

2 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Demonstreazai ca meriti iar increderea ei... stiu ca este un lucru greu pentru ca increderea pierduta e foarte greu de castigat dar daca sunteti prietene apropiate si va intelegeti bine o sa vada ca meriti iar increderea ei. happy

| Eyke a răspuns:

Increderea pierduta e ce-a mai grea de redobandit...calm si perseverenta trebuie sa ai, arata-i ca-ti pare rau si ca vrei cu adevarat sa te impaci cu ea