| Fefe_2282 a întrebat:

Cum fac un baiat GELOS?:+:*:*:* dau funda+vot la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| StillMissYou a răspuns:

Daca iubesti persoana no fa geloasA!
Nu merita asa ceva s afacem alte persoane geloase macar daca el te-a facut sa suferi vriodata!?
Daca stii ca el nu simte nimic pentru tine lasa-l nul fa gelos!
E prostie! Si o gresiala din partea noastre (fetelor)
Ca geloziea nu aduce la nici un bine! :-)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu il faci gelos ca mai tarziu te-ar face altul pe tine geloasa.

| AnGeL a răspuns:

Te intalnesti cu o alta persoana iar apoi te asiguri ca baiatul pe care vrei sa il faci gelos aude ca tu iesi cu altcineva (simplu)

| Nicky29 a răspuns:

Te culci cu altu si te filmezi.

| Deea a răspuns:

Cand e pe langa tine, fa-i ochi dulci la altul. Daca te iubeste, o sa reactioneze ca prietenul meu. laughing daaca nu face nimic inseamna ca nu te place.

| LuizaaxD a răspuns:

Cred ca trebuie sa te intalnesti cu altul mai dragut ca el sa va sarutati (de fata cu ala pe care vrei sa-l faci gelor) sa aveti momente de tandrete sa se vada ca va distrati chestii din astea

| LuizaaxD a răspuns:

Poti sa-l faci gelos daca te saruti cu un altul mai bun daca aveti momente de tandrete sa se vada ca va intelegeti si ca va distrati mult mai bine decat cand erai cu asta pe care vrei sa-l faci gelos funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm pai. umbla pe langa cel mai bun prieten al lui. alinata-l pe amicul lui, saruta`l, ia-l de mana.Sigur o sa il arda un pic in stomaclaughing adica sigur va fi gelos. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| Emia9834 a răspuns:

Te place? daca te dai la alti baieti, razi cu ei, te "joci" cu ei iti iese. da ` trebuie sa te placawinking funda?

| Tady a răspuns:

Fi mai tacuta in prejma lui, mai cu capul in nori, ignora-l

| anya_6593 a răspuns:

Fii indiferenta cu el si ai sa vezi ce gelos va fi.va pune intrebari de genul,,,, ce ai? de ce esti schimbata? tu ai pe altul? ce e cu tine ca nu te inteleg? ai sa vezi ca asa il vei putea face foarte gelos

| ea_3212 a răspuns:

Ii vb de fostul prieten...ii spui cit de bine iti era cu el, dar in asa fel incit acele fraze sa te termini cu o comparatzie intre fostul si prezentul(pentru a nu se supara)incepi sa fii putin mai rece cu el, ca el sa simta...(eu asa fac)