| bernaaaaa a întrebat:

Cum fac un baiat sa se indragosteasca de mine? el ma uraste

Răspuns Câştigător
| teiubesc_5807 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la fel... iubeam un baiat foarte mult dar el ma ura.eu am tot tineam dupa el, etc. si apoi a plecat la liceu si mia-m propus cand mai vine in scoala in care sunt eu sa nu ma uit la el, sa plec...
daca el stie ca iti place de el trateaza-l cu indiferenta pentru ca apoi se intoarce roata(ti-o zic din propria experienta) iar daca el nu stie ca il placi s anul faci greseala sa ii spui si mai ales nu ii demonstar ca iti place de el(mai ales ca te uraste va incerca sa te raneasca)
sper s ate ajut cu ceva:X

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Un mare pas inainte ar fi sa-l faci sa nu te mai urasca. Apoi sa-l faci sa se indragosteasca de tine. Succes! Ai mare nevoie!

| cristi202 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate...
Totusi incearca sa faci ceea ce ii place mai mult, desi l-ai putea lasa rece si in aceasta privinta. Cauta sa vezi cum ar fi fata ideala pentru el, caci s-ar putea sa fii departe de asta, dar totusi sa poti lucra la personalitatea si comportamentul tau incit sa te apropii de ceea ce lui i-ar placea sa fie acea fata.

| 334499 a răspuns:

Pai vezi de ce te uraste si lucreaza la asta

| ciprianbuc a răspuns:

Mai cresti sa treci de 16anilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti sunt in aceias situati ca tine nuhs ce sa zic...bafta muta o sa ai cum am si eu nevoie

| TrOlLeR a răspuns:

Dami adresa ta de mess ca te ajut dar trebuie sa te ajut individual.nu dau la toata lumea secretele mele. a mea e andrei0067@pet.com

| andrutsy a răspuns:

PoY... fate mai placuta.nu arata ca il placi ff tare si ca esti disperata dupa el rolling on the floor) si dupa... poate il vei atrage mai mult tongue

| predescu2000 a răspuns:

Sti ar fi o idee sal ignori dar asa poti sal pierzi de tot kel mai bine e sa fi u pe plakul lui fiind exact cum vrea el sa fi u si nu ma refer la aspectul fizic ki la personalitatea ta si sai dai atentie la orice zice dar nici prea multa ca dupa aia i se urca la cap