| TheHoRror a întrebat:

Cum fac un baiat sa se indragosteasca de mine

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Simplu: te dai pe langa el.

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

1) Să mergi să dai acatiste, ca ăla să se îndrăgostească de ține! (2) Să mergi la Mama Omida, sau la alta Mai meseriașă în Magie albă cu picățele roz, să îi facă o vrajă,, sa se indragosteasca de mine,, sau (3) dar totuși singura corectă să îi spui individului direct în față ce vrei de la viața lui și vei primii multe sfaturi de tipul
(4) să stai pe lingă el să îl sufoci cu prezența ta & să îi faci curte & să îi faci gard, la curte &etc. / Bulă devenit sergent le spunea pifanilor: De aia v-a dat statul cap, ca să gândiți cu el.

| D0zzz a răspuns:

Daca te place pe tine insati fara sa-i faci tu ceva, atunci e in regula. Dar nu poti obliga pe cineva sa te placa... poarta-te frumos, arata-i ca esti de treaba etc si o sa te placa. Bafta! kiss

| D0zzz a răspuns:

Care ne da la toti stupid?laughing

| DannyCaponne a răspuns:

Hei salut, as vrea sa incep cu faptul ca trebuie sa vorbesti mai mult cu unul ca mine, adica pentru sfaturi, te voi ajuta, va iesi bine happy ( daca vrei id - d3ny_st3listu2008 )
Acum trecand la subiect, pot spune ca cel mai bun mod, este acela de a sta mult cu el, incearca sa vorbesti cu el despre orice, sa prinda incredere in tine big grin, si tu in el, asa se va suda relatia voastra de prietenie, cunoscandu-l cat mai bine, ii vei spune in timp ce simti pentru el, te va intelege si se va gand, iar raspunsul de cele mai multe ori este Da! big grin Sper ca sfatul meu sa te ajute! Multa Bafta!

| calin3003 a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa se indragosteasca de tine.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Arata-i un crac si o tata sa vezi cum se indragosteste

| Angry a răspuns:

... Daca exista iubire doar de la unul din doi oameni pentru cealalta persoana nu prea merge. ''DRagoste cu sila nu se poate.''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dragoste cu forta nu se poate,daca nu simte nimic pentru tine nu ai sanse,cauta si tu un baiat cu care sa ai aceleasi gusturi,sa va placa acelassi gen de muzica, filme, aceleasi materii, alea aleawinking iti dai tu singura seama ca esti fata isteata, succes!

| Maya_2359 a răspuns:

Taci Mah`!
Al tau e amuzant`!laughing
Nu vazusi`?