| Alexwtzayo a întrebat:

Cum pot face un baiat sa se indragosteasca de mine, funda!?

Răspuns Câştigător
| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Domina-l

7 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Sa-l faci sa se indragosteasca sau sa te placa? laughing Sa se indragosteasca nu prea cred ca ai cum decat daca sunteti facuti unul pentru celalalt. Sa te placa... as putea sa iti dau cateva indicii tongue folositoare!

| Alexwtzayo explică (pentru Fizy93):

Sa ma placa da da-mi cateva sfaturi te rog

| Fizy93 a răspuns (pentru Alexwtzayo):

Pai nu fii foarte tupeista dar nici foarte tacuta... fa-l sa afle ca il placi si daca nu e "molau" o sa faca el mai departe pasii. Daca nu, intra in vorba cu el si incearca sa dai de el cand se asteapta mai putinwinking adica daca chiuleste de la ore singur, fa-ti si tu macar o data de cap si petreceti timpul cu elwinking Apropo, pentru cel mai bun raspuns sa fie o panglica!

| Annim a răspuns:

Nu poti,, toata chestia asta de indragosteala vine de la sine, te poti indragosti de zimbetul cuiva, te poti indragosti de caracterul cuiva, dar nu poti impune un om sa se indragosteasca de tine cit n-ai fi de frumoasa sau dotata. Desigur daca te imprietenesti cu el cu timpul va esi ceva dar trebuie pur si simplu sa te placa si nimic altceva. Puteti fi prieteni dar daca el te evita nu mai poti face nimic. Nu fetele, dar baietii au menirea de a cuceri. think about it

| Rares_Botis_1980 a răspuns:

Dai un oral sa nu te uite laughing

| Alexwtzayo explică:

Cum adica slabeste?

| alexanderic a răspuns:

Slabes-te