| Maria_2244 a întrebat:

Cum pot face un baiat sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Pai fii indiferenta cu el... vorbeste mai mult cu prieteni lui si nu prea il baga in seama etc
si fii tu insuti happyhappy
si nu te imbraca prea extavagant ca a sa creada ca esti o pitipoanca

la mine a functionat happybig grin

4 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

îmbracă-te bine, machiază-te, fă-ţi coafura, pune-te lângă el în bancă dacă e cu tine la şcoală, şi fii tu însuţi!

| T a răspuns:

Cred ca conteaza foarte mult sa fii tu insuti, nu sa incerci sa fii altcineva doar ca sa ii faci pe plac.Eu zic sa te porti normal asa cum te-ai comporta si cu altcineva.Asta nu inseamna ca se v-a indragosti de tine, poate va avea o parere mai buna despre tine sau o sa deveniti simpli prieteni, pentru ca nu poti "forta" pe cineva sa se ingragosteasca. Oricum, succes! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WOW! mai usor cu dragostea! nu ii neaparat sa face cele de mai sus! nu poti"face un baiat sa se indragosteasca de tine da puteti deveni buni prieteni, si cu timpu probabil o sa ii place de tine! vorbeste cu el, nu ii evita si nu il presa(nu te uita cum se uita unii-insistent ca la un moment dat o sa te intrebe ceva de genu"am ceva pe camasa"sau ceva). FII U!

| Maria_2244 explică:

Eu nu pot sa fiu ascunsa...chiar daca vreau sau chiar daca nu vreau tot isi da seama ca il plac...asta se vede in ochii mei