| Zoya333 a întrebat:

Cum faceti sa va reziste machiajul fetelor? Dimineata`i tenul meu e frumos apoi cand ma intorc de la liceu s`a dus naiba tot sad folosesc fond de ten de la revlon (photo ready)

3 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, face reclama la fondul de ten pe care il am(affinitone) ca tine 12 ore si dupa 2 ore e dus...

| viatadecacatt a răspuns:

@ deya mie nu imi rezista mai mult de 2-3 oresad

| deya_3049 a răspuns:

Eu folosesc affinitone si rezista si arata perfect...am incercat fonduri de ten mai scumpe si tot degeaba... poti sa te dai si cu crema inainte sa aplici fondul de ten