| Marius22222222222 a întrebat:

Cum faci cand fiinta iubita te inseala cu un asa zis bun prieten?

23 răspunsuri:
| Ely1234567 a răspuns:

Zău Marius

| corbulalbrosu a răspuns:

Procedezi in cel mai simplu si civilizat mod. O faci ''cadou'' bunului tau prieten. Si ai scapat de o... belea. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Cum faci... ca trenu in gara laughing
Accepti situatia si ramai cu fiinta iubita sau te retragiwinking si o lasi sa isi faca viata ca e clar ca iubirea nu e reciproca daca ea o da in stanga si dreaptawinking
Sau ii rupi capu' laughing dar nu recomandwinking

| mihai69 a răspuns:

Cum, sau ce faci?
Oricum, depinde.

| mihai69 a răspuns (pentru alina2k18):

Ai uitat de varianta „You, me, her" (vezi pe Netflix).

| alina2k18 a răspuns (pentru mihai69):

Am dat cautare pe google, pai nu se aplica la el laughing decat daca ii place pl laughing

| mihai69 a răspuns (pentru alina2k18):

Mai știi?!? de aia ziceam că „depinde".

| Willis a răspuns:

Îi propui o partidă în trei, altfel o faci de râs. Glumesc, oricum trebuie vorbit serios cu ea, dacă mai te vrea sau doar își bate joc de tine.

| Freya1 a răspuns:

Te desparți de ea si iti vezi de drum.

| Marius22222222222 explică (pentru Freya1):

Ms

| Violleta2022 a răspuns:

Le tragi un sut in dos la ambii, ca nu merita sa tii parte niciunuia si nici sa pastrezi vreunul langa tine.

| Marius22222222222 explică (pentru Ely1234567):

Da

| Rihhana1 a răspuns:

II dai papucii si gasesti alta care te iubeste.

| Ely1234567 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nimic Las-o baltă

| Goete a răspuns:

Pentru a fi iubita ta trebuie sa "o iubesti" macar o data... poate de asta nu poti ejacula, ca nici n-ai atins-o

| Ely1234567 a răspuns (pentru Goete):

Dar tu ai atins-o?

| Goete a răspuns (pentru Ely1234567):

Eu sunt baiat cuminte... Am facut ceea ce a trebuit sa fac

| Ely1234567 a răspuns (pentru Goete):

Da tot ce a trebuit ok...

| 70gabriela70 a răspuns:

Simplu. Te bucuri ca ai scapat de ea.

| LoveSleep a răspuns:

O dai pe mâna autorităților.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexFen a răspuns:

Intreaba-te pe tine insuti daca i-ai fii putut dat mai multa atentie, afectiune, timp impreuna. care sunt motivele din care s-a dus cu prietenul tau?
De obicei femeile nu pleaca de unde le este bine si inseala doar daca nu te (mai) iubeste.

P.s- nu este asa bun prieten daca stie ca o iubesti pe fata respectiva si el se "fufu" cu ea.

Iti doresc mult succes inainte oricum!

| Marius22222222222 explică (pentru AlexFen):

Nu e al meu ci al ei