| Lucyk23 a întrebat:

Cum faci o fata sa te placa sau cum iti dai seama daca o fata te place

Răspuns Câştigător
| misskarina103 a răspuns:

Simplu : daca vrei sa te placa fa tu primul pas crede ma e cel mai bine daca te refuza nu ai nimic de pierdut iar daac te place si ea ai dat lovitura laughing funda?

2 răspunsuri:
| FlorinIFBBPRO a răspuns:

Pai se baga cu tine in vorba mai des, iti trage cu ochiul, se tine dupa tine incercant sa-ti intre sub piele si sa intre in sufletul tau.

| missoriginal a răspuns:

Acum fara suparare dar aproximativ 35% din categoria,, Dragoste si Sex '' e formata din intrebarea pe care ai pus-o tu.