| alex5001x a întrebat:

Cum faci sa te desparti de o fata cat mai frumos fara sa sufere prea mult? PS: sunt impreuna cu ea de vreo luna dar nu e cine stie ce relatie, doar asa din vorbe nimic mai mult!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Deyutza1039 a răspuns:

Pur si simplu o faci! Si sa te garbesti, nu o lua pe ocolite, spune-o drept in fata!

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Esti sigur ca sunteti impreuna? laughing
Pare ca numai va ganditi sa fiti impreuna, ca o relatie nu exista "doar asa, din vorbe".
Vezi ce se intampla daca o "mai raresti". Scrii mai putin pe mess, facebook, sau ce alt mijloc de comunicare folositi, vezi cum reactioneaza ea. Daca si ea o rareste, atunci nu ai nicio problema cu "despartirea". :p

| RAY a răspuns:

O inseli cu alta asa din vorbe si gata

Răspuns utilizator avertizat
| allax222 a răspuns:

Ii spui ca-i dai **** si ii trece repedelaughing

| Ioana27M a răspuns:

Pai e vorba de o luna, deci e putin probabil ca sentimentele sa se fi aprofundat. Parerea mea este ca ar fi frumos sa-i spui despre ce-i vorba, poate o sa fie dureros cateva momente da o sa treaca peste. Nu-ti mai fa atatea griji e ceva normal!happy

| miss13 a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti!
fetele vor ca baietii sa faca primul pas!

| qwertykmjhryubhgytgr a răspuns:

Ii zici sa va intalniti undeva unde sa fiti doar voi 2 si ii spui ca nu simti ca te atrage(daca e adevarat ca nu te atrage!) P.S Si eu sunt fata si chiar daca nu e nimic mai mult intre voi tot o sa sufere oricum i-ai zice!