| yourangelanairam a întrebat:

Cum faci un baiat sa se excite?

Răspuns Câştigător
| Ea_7898 a răspuns:

Pai.eu una nu te sfatuiesclaughing, doar daca dupa ce il exciti vreti sa ajungeti in pat(stii la ce ma refer)
Daca vrei doar sa il excti si aat.straight face nu cred ca o sa ii convina... poate o sa fuga dupa tinelaughinglaughing

Eu am patit-o. dar nu ca am vrut sa il excit si nu era prietenul meu. dar oricum un picior a rezolvat problemalaughing

Si totusi daca vrei sa il exciti:
Iata cateva dintre zonele sensibile ale barbatilor si cateva sfaturi pentru a le stimula:

Buzele – Un sarut patimas sau unul usor poate sa incite partenerul tau. Prinde-i cu dinti usor buza sau atinge-o usor cu limba… lasa-ti imaginatia sa zburde si dezmiarda-i buzele cu pasiune si dragoste. Sarutul este unul dintre cele mai intime gesturi.

Parul – Jocul cu mainile prin parul partenerului il poate stimula pe acesta si acest gest atat de simplu, poate sa fie unul plin de erotism. Foloseste miscari tandre si atinge-i parul si scalpul, masandu-l usor, putand chiar sa-l tragi usor de par.

Urechile – Saruturile usoare pe lobul urechilor sau degetele usor trecute ca o mangaiere tremuratoare peste urechi poate crea senzatii tari, caci urechile sunt foarte sensibile la atingere. Prinde-i lobul urechii intre buze si musca-l abia perceptibil, evitand miscarile bruste. Evita si saruturile zgomotoase pe urechi, caci in loc sa-i provoace placere, il vor face sa se retraga.

Pieptul – Mangaierile, saruturile, usoarele atingeri cu unghiile ii pot provoca placere. Unii barbati s-ar putea totusi sa simta senzatia de disconfort datorita faptului ca se vor gadila, deci nu insista daca te vor respinge si nu lua altfel respingerea lor…

Testiculele si penisul – Sunt zone 100% garantat excitabile. Conditia este sa le atingi cu delicatete si cu miscari fine.

Fundul – Dezmierdarea fundului unui barbat poate suna aiurea pentru unii, dar o palma usoara sau o muscare delicata a fesei barbatului, ii poate crea acestuia placeri deosebite.

Perineul – Zona dintre anus si scrot este zona perineului. Stimuleaza aceasta zona cand partenerul tau este in preajma orgasmului si ii vei intensifica placerea

spor la excitat!big hug

12 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ii canti "melc, melc cotobelc"! laughing

| Adyr0 a răspuns:

Simplu, te dezbraci laughing

| bOse a răspuns:

Il privesti in ochi. Nu neaparat sa se excite, dar sa il "dobori"

| aangelia a răspuns:

Pai. cel mai sigur este sa il pupi pe gat :X
si sa se excite singur. laughing. il lasi sa iti puna mana pe picior tongue

| Maduliciu a răspuns:

Blowjob!rolling on the floor))

| Gabbitzu a răspuns:

EA are mare dreptate, sunt baiat deci am picat prada la asemenea faza... succes dar ai grija

| Delete a răspuns:

Is din moldova si nu inteleg cuvintul excite

| Liviu a răspuns:

Hmmm
Ii arati FoFoLoAnCa laughing
Ori ii atingi Falusu
Ai de aleslaughing
Da vezi ca daca il exciti cam mult s-ar putea sa nu scapi prea usor daca ma intelegi...

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pay simplu te dai pe langa el si ii arati ce ai thu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, probabil nu ai vsrat buletinului sau nici macar nu ai auzit de el. Un lucru e sigur.Documenteaza-te, afla cum se numesc organele sexuale ale baietilor, asteapta sa ai propriul buletin, treci prin experienta primului sarut si apoi poti sa renunti la adresat intrebari de genul(stupide)pe site-uri de genul.Nu faci altceva decat sa fii penibila dar in acelasi timp amuzanta.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Izzaya a răspuns:

Trebuie sa stii sa faci amore cu elwinking