| giugiulibila a întrebat:

Cum sa sarut un baiat in asa fel in cat sa se excite?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Iata aici cateva sfaturi solide care vor ajuta a iei un start perfect. Pentru inceput incearca sa te relaxezi. A saruta este ceva distractive, placut, usor si tandru. Nu ai de ce sa te ingrijorezi. Daca simti o usoara nervozitate inainte de a-l saruta, corpul tau transmite semnale uneori gresite ca nerabdare, frica sau ca nu vrei sa faci pasul acesta. Incearca sa o iei usor calm sic el mai important fi tu insati.
Cum se saruta un baiat daca acesta nu face prima miscare. In mod normal, baiatul face prima mutare, dar sunt si excepti. Nu este nimic in neregula cu tine daca faci primamiscare, daca crezi ca vrea sa te sarute, dar este prea timid. Fete indraznete sunt cool. Daca simtiti amandoi ca vrei sa va sarutati, dar nici unul nu face nimic situatia poate devene ciudata.
Nu te grabi sa sari drept la sarutul frantuzesc, primul sarut nu trebuie sa fie prea intim, pasionalsi lung. Un pupic scurt pe buze poate fi o modalitate buna de a sparge gheata transmitand in acest fel ce simti pentru el. Alege momentul potrivit, prima data incearca doar cand sunteti doar voi doi. Prietenii pot sa te faca sa fi stangage. Sarutul in public poate sa genereze nervozitate.
Impune limite clare. Unii baieti au problem cu mainile, acestea devin ratacitoare. Daca mainile lui intrec o limita admisa de tine, ia-l usor de maini si punele in jurul taliei. Uneori baietii considera sarutul un mijloc sau7 un scop de a devein mai intimi. Decide in avans cat de departe mergi si nu ezita sa ii spui. Igiena personala este foarte importanta, doar nu vrei sa mirosi a transpiratie, parul tau sa fie dezordonat. Important: asigurate ca ai respiratia placut mirositoare. Nu exagera cu maghiajul, nimanui nu ii place sa aiba urme de ruj dupa un sarut/ Cum sa saruti un baiat. Cand simti ca este momentul il privesti drept in ochi, apoi iti muti privirea pe buzele lui. Daca se apleaca usor spre tine, inclina usor capul( pentru a evita ca nasurile voastre sa se intersecteze  ), inchide usor ochii, chiar inainte de atingerea buzelor. Indeparteazate usor privindu-l in ochi si daca il simti ca se apleaca din nou saruta-l iar. Daca vrei sa aprofundezi sarutul atinge-I usor buzele cu varful limbi si asteapta pana cand deschide usor buzele. Mangaieusor limbalui cu varful limbi tale. Limba ta nu ramane la el in gura prea mult timp si nu o impinge prea tare.

16 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Orice sarut excita un baiat. Exista, totusi si la baieti niste puncte pe gat care ii excita. Nu stiu care sunt acelea, insa nu ar trebui sa fie prea greu de gasit.

Be smart and have fun.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu limba

| Dariusuu a răspuns:

Pasional...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Concomitent,prinde-l de,, xxx,,.

| grab a răspuns:

Suge-i putin buzele, mangaie-l pe piept si pe bicepsi, si lasa-i mirosul tau dupa ce pleci. Exista risc de viol daca esti buna grav, trebuie sa ti-l asumi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urechea zona fffff sensibila. Succes merge garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti copilul cu " zona xxx" esti foarte preocupata de intrebarile astea "xxx" laughing)rolling on the floor

| NnDWtf a răspuns:

Daca are carne printre dinti, scoate-o cu limba, o sa il excite.

| lolylolypops a răspuns:

Cu limba.
Il saruti pe buze, apoi continui pe gat, dar sa fii imbracata provocator si sa-l mangai in timpul asta, fa-l sa se simta iubit/implinit!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://teladin.blogspot.ro/2017/02/cum-saruti-partea-1.html
Este foarte bun tutorialul

Sper sa te ajute

| elComandantee a răspuns:

I-o iei pe toată în gură.

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Pe varfu' penisului big grin

| PufiPufarina91 a răspuns:

Il bati cu limba peste cur laughing

| Belluuu a răspuns (pentru PufiPufarina91):

rolling on the floor))))) Mars ma! ce urata rolling on the floor)) laughing)))))

| CristinaTa a răspuns (pentru PufiPufarina91):

laughing Asa faci si tu? laughing

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru PufiPufarina91):

Penala! rolling on the floor)))))))))))))