| anonim_4396 a întrebat:

Sall'z! Cum faci un baiat sa se excite?

28 răspunsuri:
| b3bitsa a răspuns:

Buna! Pai il saruti usor pe gat, il mangai. miscari din astea mai romantice :d

| anonim_4396 explică (pentru b3bitsa):

b3bitsa stieee laughing, nebunaticooo

| b3bitsa a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| cucarachaalien a răspuns:

Ii tragi un sut in c****.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Satana pe pamant, excita-l tu poate te sexuieste ala si pe urma il acuzi de viol, il mai iubesti dupa ce iese de la puscarie?

| rousz a răspuns:

Buna! are si el cateva locuri sensibilewinking muscatul de buzewinking sarutatul pe gat chestii trestii din astea!

Răspuns utilizator avertizat
| GossipGirL93 a răspuns:

Te urci pe el faci miscari de alea mai erotice ca el sa se excite apoi il saruti incet cu limba pe piept, git poti sa te joci cu el sa ii musti limba, urechea buza..Baiatul se excita si atunci cind esti imbracata sexy! Succese:***

| anonim_4396 explică (pentru GossipGirL93):

trebuia sa specifici ca atunci cand face micaturile respective sa ia si scara cu ea, auzi la ea; te urrci pe el rolling on the floor

| GossipGirL93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum ar fi trebuit sa rid da?

| anonim_4396 explică (pentru GossipGirL93):

nu fi rea, e ziua muncii

| GossipGirL93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu este rea nu trebuie sa te bagi unde nu trebuie caci parerea ta este deprisos nu intereseaza pe nimeni... daca comentezi tot la sigur nu stii ce este aia "excitatie"! Mai bine zis tie ti-ar merge citatul "Fii mai bun si lumea se va trage spre tine"

| anonim_4396 explică (pentru GossipGirL93):

debordezi de inteligenta

| anonim_4396 explică (pentru Marghioalaa):

acum serios asa, pui o fata de nici 15 ani sa se urce pe un baiat, vorba aluia, o destupa ala una doua

| Marghioalaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca are peste 15 ani?happy

| anonim_4396 explică (pentru Marghioalaa):

chiar si asa, eu am facut greseala sa dau sfaturi unei fete de 17 ani, retine ca mai avea 2 luni si facea 18, si a tipat aia in gura mare ca sunt pedofil rolling on the floor

| Marghioalaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesanthee hee

| anonim_4396 explică (pentru Marghioalaa):

dar tot ma mai scap, asa de-al dracu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

spre exemplu aici
danapop1999999999 intreaba:
Ce parere aveti despre sexul in trei?
ce raspuns dai? sa te vad laughing

| Marghioalaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut si eu intrebarea aia...N-am idee ce raspuns sa-i dau...dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru Marghioalaa):

am raspuns

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru devil2279):

doamne fereste, da ce-i mai sex machine? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru devil2279):

Nu mai vreau sa aud de asa ceva, m-am saturat laughing