| LunaPlina a întrebat:

Cum ii arat baiatului care ma place ca si eu il plac foarte mult(eu am 14 si el 15) suntem in aceeasi clasa, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| aida009 a răspuns:

1. In timp ce iti vorbeste incearca sa zambesti discret, iar cand se uita la tine apleaca usor capul, dar in acelasi timp zambeste si uita-te la el cu coada ochiului. (trebuie sa exersezi putin in oglinda pentru a-ti iesi perfect)
2. Incearca sa gasesti subiecte comune de discutie. Arata-i ca eveti multe in comun
3. Dupa ce i-ai aratat cat de multe aveti in comun lasa-l pe el sa vina la tine. Zambeste-i, saluta-l dragastos, dar incearca sa-l eviti un pic, astfel isi va dori sa iti vorbeasca.
4. Concentreaza-te si pe alti baieti, dar lor nu le zambi atat de dragastos, astfel va vedea ca il placi.

| LunaPlina explică (pentru aida009):

Cred ca as voi face. mi se pare mult mai greu totusi. si am impresia ca daca il voi intreba eu daca vrea sa fim impreuna nu se va dedica destul relatiei simtind ca nu are de ce sa-si faca griji in comparatie cu atunci cand lupta cu el insusi sa-mi spuna ce simte

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

De ce să îi arăţi? Spune-i ce simţi!

Baftă!

| LunaPlina explică (pentru Satango):

Cred ca as voi face. mi se pare mult mai greu totusi. si am impresia ca daca il voi intreba eu daca vrea sa fim impreuna nu se va dedica destul relatiei simtind ca nu are de ce sa-si faca griji in comparatie cu atunci cand lupta cu el insusi sa-mi spuna ce simte

| CheLoo23 a răspuns:

E foarte usor ii zambesti mereu te uiti mereu la el asculti ce are de zis el..il lasi sa te conduca acasa probabil sa te tina de mana happy practic tu trebuie sa astepti totul de la el... daca el face o miscare tu sai raspunzi doar asa el va sti ca tu chiar il placi si ai sentimente pentru el happy mult noroc bye happy