| BybyBlondina a întrebat:

Cum ii arati unui baiat ca il placi, tinand cont ca deja are prietena? Fntsa

Răspuns Câştigător
| Andrada_5314 a răspuns:

Arata ca esti mai buna ca prietena lui!
deseori merge!

4 răspunsuri:
| BlackHorse a răspuns:

Sincer... daca are prietena lasa-l in pace. Daca ti la el inseamna ca vrei ca el sa fie fericit, iar el inseamna ca este fericit in relatia sa, deci nu o strica. Lasa totul sa decurga natural. Cand nu mai are prietena, atunci poti actiona. Ii ceri ajutorul ( ceva la calculator, o carte etc. ), iar dupa ce te-a ajutat ii dai un pupic pe obraz si vezi cum reactioneaza. In funtctie de reactia sa vei afla cum sta sau ar putea sta lucrurile intre voi. Te rog nu te implica in relatia lui, deoarece nici tie nu ti-ar placea acest lucru. Bafta!

| Digital112 a răspuns:

Nu stiu din astea laughing (vb cu el)

| kyacristian a răspuns:

Fai o propunere indecenta dar... asta sa se intample dupa ce are incredere maxima in tine sa nu cumva sa creada k e o capcana din partea prietenei lui. Baietii sunt inebuniti dupa asa ceva nu ai cum sa-l ratezi de aici depinde de numai de tine pentru ct timp o sa-l ai.

| aparatfoto a răspuns:

Te duci la el (bagi tu niste pretexte), ii iei un cadou (vezi sa nu vada prietena lui), succes!