| Derye a întrebat:

Cum ii pot arata unei fete ca stiu sa ma comport intr'o relatie?
M-ar interesa niste metode de flirt thinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Derye ce mai faci mai doar tu esti expret in dragoste stai cu ea mai intai ca amic si cu vremea intri in vorba despre o relatie serioasa ea se va lasa purtata de val si jup o agati

| NickiMinaj a răspuns:

Arata-i ca existi si in afara relatiei foarte bine happy Ca esti independent, ca ai si alte oferte si in acelasi timp ca esti cea mai buna oferta pentru ea.

| Narfundo a răspuns:

Aratai ca esti serios.Cand nu se asteapta arata-i ca esti glumet... un stil de glumet mai ironic sa zic.Priveste-o in ochi fara ezitari si cand nu se asteaptastraight face sarut-o laughing

| KiddSimo a răspuns:

Fiecare detine un anumit lucru care le place fetelor.

unii pot avea parul frumos, altii ochii, altii stiu cum sa vorbeasca.

ca sa atragi o fata trebuie sa stii cum sa-i vorbesti.incearca sa-i faci complimente, dar nu genu`:"ce frumoasa esti"... mie una chestia asta nu`mi place s`o aud de multe ori... ii poti spune ca ii sta bine imbracata asa, ca ii sta bine parul, chestii din astea marunte. fetele adora asta.

apoi.nu trebuie sa stii sa te compoti intr-o relatie.trebuie sa fi tu insuti si sa iti faci partenera sa se simta bine...prin gesturi, prin atentie, si prin a`i arata ca ti la ea:X

sper ca te-am ajutat:*

| RUMBURAK a răspuns:

Fii cat mai romantic, grijuliu si atent cu ea.si zambeste des.nu injura, nu te uita dupa altele si nu te da in spectacol.si mai ales nu minti, nu te da cine nu esti.fi tu insati.

| Nicolen a răspuns:

Number 1: nici o data sa nu te bagi in viata ei personala mai mult decat e nevoie ca ti-o iei
2.de ziua ei, ziua indragostitiilor, martie etc. (zile imp. pentru girls) ii dai o mica atentie (depinde de ce-i place)
3. uneori merge faza : ti-ai facut ceva la par? happy
ce bine arati astazi (la 1 luna dee)
4. sa nu uiti de aniversarea voastra (de cand sunteti impr.)
5.sa o mai iei si tu din cand in cand in brate
6.comporta.te natural ca daca nu, o sa-si cam dea seama si o sa se supere rau
7.nu o mintii decat cand e nevoie
8.sa nu vorbesti cu prietenii tai mai mult decat cu ea, iar asta include si faza : vrei sa mergem la un suc? si sa vii cu toata gasca...
si ea: :-W