| anonim_4396 a întrebat:

Buna,,, sunt intr'o dilema,,, daca am avut pe facebook la profil ca sunt intr'o relatie cu cineva, iar acum sunt singura,,, persoanei cu care eram intr'o relatie ce ii arata la profil ca e singura sau ca e intr'o relatie,,, rasp urg pliz

tnx funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

II arata ca este singur daca modifici tu la profil. ca nu mai esti intr-o relatie cu el.

| micutsa19 a răspuns (pentru neluL):

Scuza'ma nu e asa...tocmai am facut experimentul, daca a fost intr'o relatie asa ramane doar ca nu mai scrie si cu cine e in aceea relatie, doar daca modifica el va arata ca este singur

mc xcum

1 răspuns: