| lolylolypops a întrebat:

Metode de flirt la liceu?

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Multumesc! Nu sunt eu o exceptie, nu cred ca e o regula in cazul asta. Stii cum se spune: oameni diferiti, conceptii diferite.

4 răspunsuri:
| Alexaaxc a răspuns:

A devenit site-ul asta almanah de flirt, ma jur...
Daca tie nu iti vine natural atunci renunta la ideea cu flirtul, te pune in situatii penibile. Forteaza nota si vei parea nenaturala, falsa si automat nu vei mai atrage interesul pe care il doresti.
Flirtul vne natural, in momentul in care intre tine si partnere exista o chimie, e ceva.
Liceul nu face vreo diferenta, si eu tot la liceu sunt si nu apelez la alte strategii. Mereu asteapt sa faca baitul primul pas sau sa dea un semn, asa mi-e clar ca sunt pe teren sigur si pot sa ii raspund.(presimt ca esti fata dupa username-ul ala )
Pana la urma trebuie sa tii cont si de ce fel de baiat abordezi sau ai in atentie, unul mai matur s-ar putea sa nu fie dta pe spate de mesaje scrise pe o radiera

| lolylolypops explică (pentru Alexaaxc):

Asa gandesc si eu! Nu consider normal ca fata sa faca primul pas! Foarte bun raspuns, Alexaaxc! Vroiam sa vad cum mai gandesc liceenii din ziua de azi, multi si-au pierdut mintile dar vad ca tu esti o exceptie, ma bucur ca inca exista astfel de exceptii! Felicitari! Categoric ca mesajele scrise pe radiera sunt pentru cei de clasele 1-4! Eu asa cred, eu am iubit si ne merge foarte bine, repet voiam doar sa vad cum gandesc liceenii...Intr-adevar mi se pare josnic ca fata sa faca primul pas!

| Alexaaxc a răspuns (pentru lolylolypops):

Multumesc! Nu sunt eu o exceptie, nu cred ca e o regula in cazul asta. Stii cum se spune: oameni diferiti, conceptii diferite.

| Blu3Smyle a răspuns:

La liceu? care e diferenta daca esti la scoala sau liceu? scrii pe radiera ceva mesaj dragut ii soptesti daca poti ceva dragut... ii faci cu ochiul ii zambesti in pauze ii zici ceva frumos poate o imbratisezi succes sper ca te-am ajutat tongue

| Morphines a răspuns (pentru Blu3Smyle):

laughing Exact. E aceeasi metoda ca si la piata, mall, strada, parc...