| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot spune prietenului meu ca sunt virgina? imi e frica de reactia lui. el stie ca am fost cu un baiat cam 2 ani si crede ca am facut-o cu el...imi e frica sa nu se desparta de mine... voi ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred. Daca el ar vrea de la tine doar sex ar fi dezamagit, dar daca el te iubeste cu adevarat ar trebui sa fie bucuros. Ar intelege ca are langa el o fata isteata si sunt sigur ca te-ar astepta. Sunt sigura chiar ca subiectul sex il vei deschide tu inaintea lui cand vei vrea sa treci mai departe. Eu cel putin as fi incantat sa stiu ca iubita mea ar fi virgina. Sa dezvirginezi o fata inseamna ca aceea fata te va tine minte o viata intreaga deci ar trebui sa sara in sus de bucurie tongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca te iubeste va aprecia faptul ca esti... curata.
Si pe de partea ailalta, de e sa fie intre voi, cred ca placerea va fi oarecum de partea lui. big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linitita happyNu ai de ce sa iti faci grijiwinking
Spune-i verde in fatahappyNu se v-a supara love struckNu are motivehappy

| simoSTAR a răspuns:

Heii...trezeste-te...cum sa se desparta de tine doar ca esti virgina? daca face asta inseamna ca e redus mintal... ii spui pur si simplu ca esti virgina. poate te intelege, te asteapta.asta daca tine la tine.si poate asa o sa vrei sa fie el primul! nu dispera ca nu ai de ce...comunicarea este principala legatura in viata de cuplu

| marsy a răspuns:

Nu are de ce sa se desparta de tine. din contra va fi mindru ca ink esti virgina. kar daca ai fost impreuna cu fostul 2 ani! Nu are de ce sa-ti fie rusine. din contra!
te puup

| julieta a răspuns:

Noop. daca te iubeste nu cred ca face va acest lucru.nu inseamna ca daca ai avut un prieten inainte trebuie sa te fi culcat cu el. te va intelege nu e o rusine ca esti virgina.

| Tessy a răspuns:

Nu se desparte de tine daca esti virgina, poate daca nu a-i fi, dar nici atunci. Daca tine la tine va ramane indiferent de cum esti.

| JoJo a răspuns:

Nu cred ca ar avea motive sa se desparta de tine doar pentru ca esti virgina... din contra, cred ca ar fi mai interesat de tinebig grin

| lady_1122 a răspuns:

Nu ai d c sa iti fie frica din conrta mandreste-te cu asta putine fete mai sunt virgine..., credk va fi surprins dar in acelasi timp mandru..., a fi virgina nu e o rusine, cel putin din pc meu d vedere...si daca mai tine si cu adevarat la tine fi sg ca te va vedea cu alti ochi ca pana acum ...mai bine normal...eu daca asi fi in locul tau nu asi ezita nici o sec sa ii sp deoarece nu toti barbatii prefera fetele cu experienta sexuala ci se simt mai mandrii sa stie ca el e primul in viata u.bafta!

| s.m. a răspuns:

Pai poti sa. i spui ca esti virgina astfel : sunt virginahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dovedestei daca esti pregatita si avei ceva timp de cind sunteti impreuna. Frica nu are de ce sa iti fie doar nu poate sa iti dea papuci din contra ar trebui sa fie fericit ca are ocazia sa isi dezvirgineze el prietena nu altcineva. "crede-ma ca sunt baiat si am trecut prin asta"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne, dar ce s`ar bucura! L`ai uimi! Nici vorba sa se desparta!:O:O
Ia uimeste`l!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din contra, eu cred ca ar trebui sa fie mandru de chestia asta si nu ar trebui sa-ti fie jena sa-i spui.

| bombo a răspuns:

Nu e o problema daca esti virgina dar inaintea lui ai sta 2 ani cu cineva.Nu cred ca se desparte de tine doar ca esti virgina.Si sa stii ca multi baieti viseaza sa aiba o prietena virgina sa fie el primul.Asa ca spune-i linistit si o sa vezi ca nu se intampla nimic rau

| star a răspuns:

Total de acord cu jojo happy! Pe mine de exemplu sa am o prietena virgina la "varsta mea" ar fi ceva special happy! Eu spun ca ar fi mai degraba incantat sa afle ca vrei sa fie "primul". Nu ai de ce sa te crispezi din cauza asta! app cati ani ai?

| anonima19 a răspuns:

Parerea mea e ca nu ai nici un motiv...:X vrei un exemplu? uite eu la fel inainte sa-l cun pe prietenu meu am stat cu un baiat3 aniihappy si el credea la fel de mine ca am facut-o cu acel baiat iar cand i-am spus ca nu am facut-o si ca sunt ink virgina a ramas socatlaughing. acum inca imi zice ca nu ma crede dar i-am zis ca o sa vada la momentu potrivit... asa ca stai linistita nu are de ce sa se desp de tine.winking