| 1People a întrebat:

Cum ii poti dovedi unei fete 100% ca o iubesti doar pe eathinking! dau funda
>:

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

Iti cumperi un detector de minciuni, te conectezi la el si ii faci declaratii amoroase. o sa vada pe grafice ca nu minti.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu te as sfatui sa cauti raspunsul la aceasta problema pe care o ai tu si nu doar tu esti in aceasta situatie noi cu totii! Este aproape imposibil sa i dovedesti cit de mult o iubesti doar si numai pe ea! Pai mai draga Teroristu"le Ele Au o gena il ele care le face sa se simta aproape toate la fel! Folosite Pentru ca asa se simta ele si degeaba incercam sa le aratam ca totusi nu este chiar asa Totusi noi uneori chiar le iubimlaughingDar ele nu asa le place sa se simta Doar folosite!laughingAsa ca lasate pagubas si daca cea pe care tu o iubesti Si ea nu simte asta din propria initiativa cum sa spun Crede ma ca nu ai ce face ok? uneori chiar si cu un simplu si banal lucru ii poti arata cit de mult o iubesti dar mai des este ca nu exista ceva anume vreo dovada asa cine stie de care intelegi Ea Trebuie pur si simplu sa simta ca sta linga cel care o iubeste sa se simta iubita pur si simplu ok?

| Jameson a răspuns:

Sa o iubesti sincer sa vada asta.

| eleena a răspuns:

Raspuns : Nu poti!
P.S : Nu cuvintele conteaza, faptele. happy

| love_2286 a răspuns:

Greu!

| TheBossGirl a răspuns:

Sa ai ochi doar pentru ea, sa nu te uiti la nimeni altcineva, sa FII DOAR PENTRU EA! "REZERVAT EI(cu o sageata spre ea)" sa scrie pe fruntea ta!