| wanda a întrebat:

Cum ii poti dovedi unei persoane ca o iubesti?laughing

voi cum faceti?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prin fapte.Niciodata prin cuvinte.Sunt alaturi de el cand are nevoie de mine, ii mai "pasez" din problemele mele, vorbim, radem, ajungem la o concluzietongue

| Bacemi a răspuns:

Pentru a dovedi ii arat sinceritate. Asta conteaza cel mai mult. La un moment dat daca minti celalalt isi da seama. Si are un efect nefast. Totodata insa vazand ca esti foarte sincer si deschis o persoana te poate aprecia foarte mult.

| AdelinaC a răspuns:

E foarte usor sa iti dovedesti iubirea. Un simplu,, te iubesc"spus din inima si cu daruire valoreaza mai mult decat sute de cadouri si alte dovezi. Un alt mod de a-ti arata iubirea este sa ii juri iubire cuiva in fata unei biserici.

| alice_5598 a răspuns:

Fiind intotdeauna langa persoana respectiva, la bine si mai ales la rau, ascultandu-i necazurile, sfatuind-o, alintand-o, fiind sincer cu ea, afectuos, grijuliu.
Este un lucru care se dovedeste in timp.nu intr-o zi, doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/