| Asian a întrebat:

CUM II SPUI UNEI FETE CA ITI PLACE DE EA DAR INTR-UN mod mai ciudat. FUNDA CELLUI MAI HAZLIU RASPUNS

Răspuns Câştigător
| 1Voineoska1 a răspuns:

Ii spui: Te plac. Vrei sa iti dau explicatia de ce trebuie sa ii spui asa simplu? Pentru ca majoritatea baietilor ca tine se strofoaca sa faca "o declaratie" cat mai frumoasa fetei placute. Eu una sunt fata si, crede-na, M-AM SATURAT DE ASTFEL DE CHESTII! N-ai idee cati baieti au venit la mine cu astfel de "poezii" pregatite.Si eu mereu pe undeva pe la mijloc ii opream si le spuneam:Hei,iti place de mine,nu? Si ei raspundeau mereubig grine unde stii? :O
Mereu acelasi raspuns dadeam: Intuitie feminina.winking Asa ca, fii tu mai special, mai deosebit si spune-i pur si simplu ca o placi si tot ce simti tu pentru ea!(stiu ca probabil nu imi vei da funda, dar eu doar am incercat sa te fac sa intelegi ca nu conteaza cum ii spui cuiva ca il placi, conteaza ca ii spui! happy ) Bafta cu fata!

4 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Fă,te plac.e un mod ciudat nu? sau nu? mereu le confund...

| Dorueraluat a răspuns:

Spune-i frate direct intentiile nu trebuie sa o dai pe ocolisuri ca un las. Daca te respinge mergi la alta! Asa de simplu e.

| MariaHorran a răspuns:

-Pff, te iubesc beib. Nu am mai vazut speciment ca tine. Iesim pe la o pizza? Imi faci tu pofta de pizza.

| CuaMeaiiPasa a răspuns:

Spune-i ma asa clar:
-Fa daca nu ma iubesti te toc pentru shaorma
rolling on the floor) hazliu