| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum ii zic iubitei sa imi faca sex oral? Ma rusinez de ea sa ii zic.

10 răspunsuri:
| RaAlexandra a răspuns:

Ii poti da de inteles ca iti doresti asta, nu trebuie sa ii spui neaparar. Ii poti apleca putin capul sau ii poti spune ca vrei 69 si va intelege ce iti doresti.

| Constantin356889 a răspuns:

Pai nu trebuie să-i spui o ei cu Frumosu săruturi și încet încet o dezbraci și pe urmă...

| brokxy a răspuns:

Nu stiu cum sa explic intr-un mod in care moderatorii sa nu imi stearga raspunsul XDD laughing laughing
lol gasesti tu oportunitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici: Iubito am chef de un blowjob.

| AlexCristi97 a răspuns:

Ii propui sa incercati 69, functioneaza cel mai bine fiind ceva ce e reciproc.
Si daca nu merge o iei de cap si ii spui "suck my fkn dk u fkn beach" laughing

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Iubi nu ai chef de o acadea?

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să spui nimic. Bagi tu primul botul în savarina ei, și dacă e fată isteață, pricepe și singură.
Dacă nu... nici n-o s-o facă, orice i-ai spune tu (poate cu excepția unei fraze magice, gen „iubito, dacă o sugi... [te iau de nefastă / îți cumpăr vilă la Mamaia etc.]" - alegi tu varianta optimă).

| Donsavas a răspuns:

Dacă nu vrea să faca, nu poti sa i ceri asta. Face ea daca doreste. Ii poti face tu si sa o faceti reciproc, chiar în același timp(69)
Ii poti propune

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai acasa nu te duce la ea, sau ea la tine, deci prin intermediul telefonului nu are cum sa ti faca oral.

| IamJoKeR a răspuns:

Ai putea sa ii faci tu un sex oral de calitate si dupa o sa iti faca si ea tie, daca vrei sa primesti oral mai intai trebuie sa oferi sex oral!