| Mkeynes a întrebat:

Este o problema ca nu i am facut iubitei oral? Desi ea isi doreste ca orice fata
Eu am vrut dar cand am vazut ca era umeda toata m-am oprit mi s-a facut scarba laughing!
Si i am zis ca nu pot
Nici eu nu i am zis sa imi facã
Dar noi ne iubim si asta nu conteaza

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna, fiecare face in pat ce ii place. daca tie nu iti place sa faci asta nu faci, nu cred ca ai nevoie de pareri de pe net.

| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste un przervativ nromal pe care-l tai pe lungime, sau o foita de protectie si nu-ti va mai fii scarba.
Ca aceeasi scraba se poate aplica si penisului tau si totusi, probabil fata iti face sex oral.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Nu am pus-o sa imi faca ca a zis ca nu face
Poate ca de asta nu ii fac nici eu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Daca ea-si doreste sa-i faci, poate ar trebui sa incerci, ca nu te musca laughing folosind protectie bineinteles, ca sa scapi de stres si "umezeala excesiva", ori poti folosii ceva frisca sau dulceata...

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Si daca folosesc frisca ea ce mai simte?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Baiete, nu pui o tona, ci 1 lingurita!

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Ah okay laughing
Asta am inteles
Dar daca pun protectie cam tot aia e ce simte?laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca voi va iubiti cu adevarat nu este nicio problema ca nu i-ai facut/sau nu ii poti face sex oral.

| Andrei258 a răspuns:

Nu este nici o problema so eu am patit la fel am inghitit lichid si par

| Mkeynes explică (pentru Andrei258):

Si ai mai incercat?

| Andrei258 a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu daca doriti vorbim in privat