| Caluțcucorn a întrebat:

Cum sa ii spun iubitei mele ca vreau sa imi faca un sex oral?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Evident, trebuie tu sa ii faci primul, risti, dar e posibil sa castigi sau sa pierzi, sunt fete care nu accepta sa faca sex oral, daca accepta, indata ce ii faci tu iti va face si ea
bafta

18 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ofera-te sa ii faci tu prima oara sex oral. Daca accepta in mod nrmal vine de la sine curiozitatea sa incerce si ea.

| domnulgoe a răspuns:

Mergi la ea si-i zici:,, auzi...ai avea ceva impotriva sa-mi sugi p.a?"

| adelolyta a răspuns (pentru domnulgoe):

rolling on the floor rolling on the floor tare asta

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru domnulgoe):

Pai intrebarea era pusa de o femeie.rolling on the floor

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Cel putin, asa cred eu dupa numele pe care il are.

| Mariaa11 a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Eu cred ca e baiat si are daniel-a-flower rolling on the floor

| domnulgoe a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Sa zicem, si atunci de ce a zis:,, cum sa-i spun iubitei mele"... cum ai inteles tu, ar trebui sa fie lesbiana...

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru domnulgoe):

Si numele si poza arata ca e fata. Si citeste comentariul de mai sus cu "O mai stii pe danielaflawer"

| afrodita3333 a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Cred ca cel mai probabil a intrat cineva pe contul ei.Frate/gagic/tata laughing

| domnulgoe a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Nu vreau sa ma contrazic cu nimeni... oricum... daca ar fi sa citez din una din marile celebritati contemporane, ala de la mare cu freza de einstein,, sa-i pis in freza". pe mine, cel putin, m-a indus in eroare partea cu,, iubita mea"

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Întâi ar trebui să-i faci TU sex oral, apoi să-i spui să-ţi facă şi ea ( dacă nu "trece singură la acţiune" ).

| BLeur a răspuns:

Cu gura..frumos..dacă nu vrea să nu o forţezi pentru că o să o pierzi.

| LikeACandyxD a răspuns:

Trebuie sa ii faci tu primul, apoi iti va face si ea.
Nu cred ca toate femeile au o placere in a face oral. Eu pur si simplu cand ma gandesc la asta imi vine sa vomit.

| Caluțcucorn explică (pentru LikeACandyxD):

O mai sti pe danielaflawer?

| Caluțcucorn explică (pentru LikeACandyxD):

Eu sunt danielaflawer.

| LikeACandyxD a răspuns (pentru Caluțcucorn):

Normal ca o stiu big grin
Dar ai alt cont?

| catosp a răspuns:

Haniii...ai chef de o bana flambata?

| Deeutza0745 a răspuns:

Nu-i spui, ii bagi p*** in gurasmug