| Gshs a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă iubitei mele îi place să îmi facă sex oral?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana acum trebuia sa-ti fii dat seama ca NU-i place sa-ti faca sex oral, probabil din cauza lipsei de igiena, odata ce pe alt topic spui ca te refuza.

De sex vaginal ai auzit?
Sau sunteti inac prea mici sa-l practiacti?
Cred ca este timpul sa inveti sa satisfaci o fata si altfel decat sa-i ceri un oral de 1 minute si gata, ti-ai satisfacut cuculetul si pleci, lasand fata nesatisfacuta.

| Gshs explică (pentru Violleta2022):

Nu este așa, igiena la mine este pe primul loc, de sexul vaginal am auzit, sexul oral pot spune ca este un moft, și eu o satisfac pe ea, în sensul că și eu îi fac sex oral foarte des, și am grijă să termin, mie nu-mi place sa încep ceva și să las neterminat.
Oricum, Îți mulțumesc pentru răspuns.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gshs):

Sexul oral facut barbatului nu este placut pentru femeie si nici confortabil, deci femeia are dreptul sa-l refuze odata ce nu ii place sa-l faca si nu-i aduce ei nici o placere si nici satisfactie, dimpotriva este injositor si scarbos, mai ales daca nu te speli inainte de sex si nici nu folosesti prezervativ.

Vrei sex, atunci ofera-i o partida vaginala satisfacatoare sa fie multumita si impresionata ca sa te mai caute si alta data, fiindca insatisfactia poate duce la ruperea relatiei.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a spus chiar ea ca nu vrea sa-ti faca oral, deci nu trebuie sa-ti mai dai seama!

| relian a răspuns:

Cum iti dai seama? Cum te simti,cum presteaza iubita ta jobul respectiv,crezi ca e profesionista cand e la aparat sau e asa si asa?

Cind cineva face ceva,orice din placere,iese super,te simti super,se simte super,etc
Vezi,simti, deci tu ar trebuie sa stii daca ii place sau nu.
Daca esti doara la primul sex, ori oral e ok, in timp o sa pricepi, o sa iti dai seama singur, asa ca spor la treaba si cit mai multe experiente laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o mai întreba dacă ea nu spune că vrea.

| Skylor a răspuns:

Vorbind cu ea daca ii place sau nu. E atât de simplu.

| Krulku a răspuns:

Vezi ca tanti Violeta e pe treaba ei. Baga canepa toata ziua si sta sa raspunda pe TPU. Mor copii aia de foame in Africa si ea consuma curentul pe TPU, mai scrie si numai prostii!