| bogdandat a întrebat:

Voi fetele va place sai faceti iubitilor vostri sex oral si mai ales iubitilor vostri daca le place sa va faca si voua ca vreau sa-i fac si eu iubitei mele

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreaba pe ea ca nu te fu.ti cu noi

| Oana92 a răspuns:

Da si da si sa stii ca daca o sa-i faci nu o sa regretati niciunulhappy

| dydda a răspuns:

Eu nu am incarcat niciodata sa ii fac oral iubitului dar am auzit ca e calumea insa el ar dori mult sa-i fac. Da imi place sa-mi faca el mie si lui ii place mult sa-mi faca:Xdeci iubita ta cred ca ar fi incantata sa ii faci.

| Claudya13 a răspuns:

In cele mai multe cazuri femeile fac sex oral, nu o fac pentru ele ci pentru partener ca sa se simte bine, dar asta nu inseamna ca nu le place la femei, trebuie sa stii ce sa faci si cum...si cu siguranta se va simti bine!