| Eu1294 a întrebat:

Cum il fac pe un prieten bun sa vrea sa faca dragoste cu mine? Nu ma refer sa incerc sa il conving, ci sa il provoc, sa il fac sa isi doreasca. Si el ma place dar nu vrea relatii decat one night stand.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Simplu. Vorbiti despre chestii specifice. Incepi un subiect despre dragoste, iubire, sex, faceti glume in legatura cu acestea. Oricum daca tipul te considera o prietena nu o sa isi dea seama, cel putin nu atat de devreme.

Sa iti dau un exemplu, saraca fata deja incepuse sa imi ceara telefonul sa facem poze, incepuse sa imi tot ceara "masaje" pe spate ca o durea spatele, masaj la picioare, spre sus... si era foarte excitant. Iti recomand sa faci asta. Problema e ca a durat extrem de mult timp sa imi dau seama ca vrea ceva, pentru ca in viziunea mea ea era cu mult peste mine, gen o tipa de 8+, si eu eram un regular guy. In final oricum o sa isi schimbe parerea despre tine, si din pacate nu in bine, dar o sa ii faca placerewinking Eu nu pot sa o uit niciodata.

11 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La fete e usor. Te imbraci putin mai provocator, il chemi la tine cu pretexte specifice, sa iti repare calculatorul sau sa invatati pentru un test sau ceva. De acolo depinde de el ce intelege. La mine a fost mai greu, am inteles abia a 2-a sau a-3-a oara ce vrea big grin

| Eu1294 explică (pentru Frank51):

As vrea sa isi dea seama dinainte ce vreau. Gen daca iesim intr-un pub sau la un concert ce as putea face ca sa isi dea seama?

| Frank51 a răspuns (pentru Eu1294):

Simplu. Vorbiti despre chestii specifice. Incepi un subiect despre dragoste, iubire, sex, faceti glume in legatura cu acestea. Oricum daca tipul te considera o prietena nu o sa isi dea seama, cel putin nu atat de devreme.

Sa iti dau un exemplu, saraca fata deja incepuse sa imi ceara telefonul sa facem poze, incepuse sa imi tot ceara "masaje" pe spate ca o durea spatele, masaj la picioare, spre sus... si era foarte excitant. Iti recomand sa faci asta. Problema e ca a durat extrem de mult timp sa imi dau seama ca vrea ceva, pentru ca in viziunea mea ea era cu mult peste mine, gen o tipa de 8+, si eu eram un regular guy. In final oricum o sa isi schimbe parerea despre tine, si din pacate nu in bine, dar o sa ii faca placerewinking Eu nu pot sa o uit niciodata.

| Plato a răspuns:

Relatiile "one night stand" sunt apogeul mizeriei amorului. De ce ai vrea sa practici un asemenea act de destrabalare si depravare?

| minrest a răspuns (pentru Plato):

Tu vorbesti, Plato? Iti aduc aminte cum practicai inter ferum cu baieti puberi, dupa cum tu insuti te-ai laudat; pentru asa ceva in Romania de azi ai fi omorat in inchisoare, dupa ce te-ai plimba un timp cu dintii sparti. Asta nu era mizerie? OK! Dar faptul ca profitai de situatia lor de sclavi, cum e?

| Plato a răspuns (pentru minrest):

Tu fa ce zice popa, nu ce face el.winking

| minrest a răspuns (pentru Plato):

Sa zicem. Sa fac ce zice popa cand are 60 de ani, sau ce zice cand ajunge la 2500 de ani? S-ar putea sa zica lucruri diferite.

| Necunoscut112 a răspuns:

Păi şi tu ce vrei? Nu tot one night stand?

| Eu1294 explică (pentru Necunoscut112):

Ba da, dar nu stiu cum sa il fac sa vrea sa avem ceva fara sa i spun direct.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ia-l de mana si sărută-l cu foc mult timp.

| Quassaar a răspuns:

Cum au cate unii noroc de prieten(e).și nu știu ce să facă cu ele?

| TitoJacksana a răspuns:

Îi faci un striptease!