| BassHunter13 a întrebat:

Tot incerc sa fac cu prietena sex neprotejat! ea spune ca ei ii place mai mult asa dar nu vrea sa faca cu mine! mi-a spus ca cu fostul prieten tot neprotejat facea! pentru ca ii place mai mult neprotejat ca nu o doare! cum as putea sa o conving sa faca neprotejat! deci numai protejat am facutsadsi mie nu prea imi place ca la toti barbati pariuhee hee

(p. s pentru nesimtiti igiena intima nu se pune in discuti)

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar sarcina intra in discutie? Stii ca metoda propusa de tine este numai pentru cupluri in viata carora un copil nu ar fi o problema. Probabil cu fostul isi dorea un copil, cu tine inca nu.

| gigiro a răspuns:

Banuiesc ca ai 13 ani, dupa id, si consider ca mintea ar trebui sa-ti fie in alta parte, nu la sex, protejat sau nu. Iar daca prietena ta, care e deja la al 2-lea partener, are experienta. Nu spun ce va ajunge. Daca ai mai mult de 13 ani, ar trebui sa fii mai matur in gandire.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ramane insarcinata daca o faceti neprotejat?

| TąNyą a răspuns:

E posibil ca ea să n-aibă destulă încredere că nu te laşi dus de val şi uiţi şi poate că nu doreşte să facă avort.
Cel mai bine e să ai o discuţie liberă cu ea.

T.

| dreamygirl a răspuns:

Ce-ai zice sa faceti mai intai niste analize si sa va documentati inainte? Asa va faceti probleme cu "mana" voastra! Sarcini nedorite, fel si fel de boli, numai ca sa ridicati placerea pe un piedistal!
Dar ce mai conteaza toate problemele pe care le puteti avea, daca va simtiti bine nu?!
Pfffff...

| Sandy_2698 a răspuns:

Pai poate nu are inca destula incredere in tine si in capacitatile tale, te-ai gandit la asta? nu stiu de cand sunteti impreuna, dar iti spun ca eu am inceput sa fac sex neprotejat cu prietenul meu dupa un an, nu de relatie, de cand am inceput relatia sexuala. 2 ani dupa ce am inceput relatia. eu spun sa mai astepti putin si sa o intelegi, nu vrea un copil la 20 de ani si nici tu nu cred ca vrei laughing.

| BassHunter13 explică:

Gigiro nu am 13 ani ci 18 si ea 20!
13 vine de la ziua mea de nastere dar noh de unde atata minte din cauza talaughing

| Hahaha_5483 a răspuns:

Gigiro sa stii ca daca pune un oare care om 13 poate avea si 70