| Daydream a întrebat:

Cum il fac sa ma invite in oras? Dar nu la o intalnire, sa iesim asa mai multi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dai de inteles ca iesi in oras unde evident ca te intreaba cu cine si este posibil sa se autoinvite, e clar?

| lTudyl a răspuns:

Daca vrei sa iesiti mai multi, invita-i tu pe toti.Sau ii spui unei/unui prietene/prieten care e mai tupeist(a) sa o faca.

| IoNuTzZz1997 a răspuns:

E putin cam aiurea intrebarea. nu poti sa faci pe cineva sa te invite in oras daca el nu isi doreste asta. Poti tu sa ii propui sa iesiti undeva cu pretextul "Ma plictisesc in casa, hai sa mergem undeva".