| Andree_Antonia_1990 a întrebat:

Deci daca ma puteti ajuta cat mai urget!
Maine, ma intalnesc cu un tip super mega dragut. Nu ar fi prima mea intalnire... Pana acum n-am mai avut emotii. El e din alt oras si vine in vacanta in orasul in care stau eu si mi-a propus sa iesim in oras. Il plac, si nu vreau sa par mult prea interesata de el dar nu vreau sa fiu nici neinteresata de el. Dar totusi am impresia ca nu voi iesi. nu stiu de ce dar am impresia ca nu ma va suna ca sa iesim. Daca nu ma suna sa iesim in oras ce sa fac, sa-l sun eu?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Nu, nu-l suna, chiar tu ai zis sa nu pari prea interesanta de el, dar eu zic ca te va suna, crede-ma. lasa emotiile acasa. Succes la intalnire, te pup

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu. Te sfatuiesc sa astepti. Daca nu te suna, sa fie sanatos.

| TequilaG a răspuns:

Asteapta sa te sune el. Daca nu te suna, asta e.

| Lajko_Matei_1994 a răspuns:

Ar fi bine sa fi tu insuti si daca nu te suna nu suna tu ca sa nu para ca esti disperata. sper ca am fost de ajutor. funda?