| PervBrunette a întrebat:

Cum sa-l fac sa ma invite in oras!?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Efectiv ii propui sa iesiti la o plimbare intr-un parc, sa mergeti sa vizionati un film sau pur si simplu sa luati masa/cina la un restaurant. Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Il lasi sa inteleaga ca te-ai plictisit de aceleasi activitati si ca ai vrea sa te distrezi si altfel.

| PervBrunette explică:

InquireWithin, cum sa fac asta mai exact!?

| SkyPilot a răspuns (pentru PervBrunette):

Scuze de intarziere... Daca nu folosesti "RASPUNDE" nu am de unde sa stiu ca mi-ai raspuns. Nu urmaresc raspunsurile date, ma bazez pe notificari.
Poti sa ii spui direct" "mi-as dori ceva nou... hai prin oras si vedem noi ce e de facut!"
Sau ii spui ca ti-ai dori sa mergi intr-un anume loc, sa zicem un magazin ca sa vezi ce au mai adus.
Sau ii spui ca vrei sa mergi printre multi oameni.
Ce naiba, ei sa te invat? Esti fata, cand va puneti mintea, faceti ce vreti din noi happy