| Biutzuca a întrebat:

Cum il fac sa ma placa? intrebare scurta dar am nevoie

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cine te place, te place si te accepta asa cum esti, nu uita! Inimii nu ii poti porunci dar daca iti doresti sa cuceresti pe cineva trebuie sa ii spui asta sau sa ii dai de inteles, nu sa stai degeaba.Trebuie sa fi mereu naturala, comunicativa, da-te pe langa el, cauta pretexte sa te bagi in seama cu el, fa-te frumoasa sa te observe, dar nu uita sa fi mereu tu insuti, sa nu ai fite ca niciunui baiat nu ii place o fata cu fite...priveste-l des si insistent si zambeste-i, un zambet din toata inima spune mai mult decat 100 de cuvinte!

| madagascar a răspuns:

Nu trebuie sa-l faci sa te placa, daca te place te abordeaza.trebuie sa fi naturala si putin indiferenta

| AdaIoana18 a răspuns:

Ai putea sa mergeti impreuna la plimbare la inceput asa ca si intre doi prieteni, iar apoi in timp ce va plimbati ii spui ce simti pentru el, iar daca si el simte aceleasi lucruri pentru tine iti va dovedi...eu una asa am incercat si a mers. Te pupkiss

| Mada a răspuns:

Fii tu insuti!

| ladyi a răspuns:

Pai. Crezi ca noi iti putem raspunde cum sa il faci sa te placa?
Asta depinde de la fata la fata si tipul de baiat, spune-i ca-l placi, si incearca sa il cuceresti cu proprile tale puteri, si veifi foarte avantajata, arata-i cine esti de fapt big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincer ti-as raspunde dar nu stiu. si eu incerc si incerc. eu pun colege sa-l intrebe daca ma place asa : il iau pe ocolite ii spun ca o colega din clasa ei il place si vin eu si o intreb pe colega daca avem tema (alege tu obiectul) si dupa ce plec ii spune ca eu sunt fata si il intreaba daca ma place.deci incearca dar noi doi nu suntem in aceeasi clasa.incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincer ti-as raspunde dar nu stiu. si eu incerc si incerc. eu pun colege sa-l intrebe daca ma place asa : il iau pe ocolite ii spun ca o colega din clasa ei il place si vin eu si o intreb pe colega daca avem tema (alege tu obiectul) si dupa ce plec ii spune ca eu sunt fata si il intreaba daca ma place.deci incearca dar noi doi nu suntem in aceasi clasa.incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un baiat de 10 ani si iubesc o fata de tot 10 ani dar ma intreb ea ma iubeste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa daca te plc bine daca nu du-te in p. a mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa aflu acela si raspuns pe car al astepti si u va rog sfaturi nu jigniri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu tot acelasi raspuns dar inca nu am aflat ...imi place de un baiat de ceva timp si nici nu stiu ce sa zic uneori se poarta frumos cu mine uneori nu ...nici nu stiu daca ma place
Eu iti urez succes, ceea ce eu nu am

| Biutzuca explică:

Mersi. va pup.vad eu care e castigatorul

| florentina99 a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti mai mult cu el sa te amuzi, sa glumesti cu el.Sa te bagi in seama cu el.

| florentina99 a răspuns:

Pai daca te-ai baga in seama cu el si ai sta mai mult pe linga el ai vedea semnele care apardaca te place:timid, rusinos,...