| RapJoint a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare mai scurta de data asta, am laptop acer travelmate6593, cum/unde ma pot uita sa vad ce placa video am? Multumesc aniticpat!

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Încearcă CPU-Z:

Download link: http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

Bye-Bye! :-h

2 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Cand esti in desktop dai click dreapta alegi properties, apoi settings si o sa iti apara poza cu monitorul iar sub el o sa zica display: si o sa zica ce monitor cu placa video care le aiwinking

| xJuliusx a răspuns:

Click dreapta pe My Computer/Proprietati/Device Manager/Display Adapters si apare numele placii.