| gyovany95 a întrebat:

Pai mdah... poveste lunga. eu am cunoscut o fata in ultima zi de scoala, la probe la liceu vocational ea de la tara eu di oras, am facut schimb de numere de tlf la scurt timp am decis sa fim impr, ne.am desp ca era aiurea o relatie la dist. ea e fff fina frumoasa:Xsi ii si desteapta (rar darthinking)o ramas sa vedem in toamna. acu o vnt dar nu iese nimic. vb.im mereu la tlf... dar inca nu ne-am impakat. ce ar trebui sa fac sa ne impacam

ea nu e asa usor de pacalit ca altelehappy

FundatonguetonguePP

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i cu o fata de catzelush ca vrei sa fiti iar impr., megre intodeaunalaughing fundita?love struck