| Lorrmdde a întrebat:

[Nu cred ca pierzi ceva daca citesti ] Deci, ne stim de ceva timp, sta in cartier cu mine, nu prea vorbeam, din multe motive, il credeam un drogat etc oh go on. Mi. a zis sa. i dau com pe facebook, i.am dat, dupa i.am cerut id. ul ca sa mai vorbim, totusi, auzisem multe despre el, si na, mi se parea interesant shau >:". Am vb numai 2 zile si deja incepuse sa-mi placa de el, dar, el era deja cu alta care e la ceva distanta de el straight face, dar se vad :d. Am iesit si p'afara, etc, ce sa zic? ne intelegeam bine. Sa desp. de aia dar si eu eram prietena cu ea, si a inceput [ea] ca sa desp de el ca ii place de alta si multe altele. Dupa ceva timp am aflat ce eu era aceea, dar nu am dat importanta, il ignoram straight face! Acum 2 luni, m.am pus cu el, si a fost totul ok puppy dog eyes, dar aici nu se discuta, ca este cum este, UN BAIAT cu toate caracterele [ fumeaza, bea etc.]. Dupa ce ne.am certat rau, cand ne.am intalnit pe strada ne.am injurat foooarrteee bine, i.am dat si placuta care mi. o daduse cand venise din vacanta cu " te iubesc pentru totdeauna "! Dupa o saptamana cam asa, am inceput sa vb iar cu el, pentru simplu fapt ca. l iubesc maxim sad, si mi. a zis, daca mai stateam 5 minute acolo ma lua in brate si. mi spunea ca ma iubeste straight face, faza asta m-a lasat masca rau, iar dupa ce mi. a zis ca a aruncat placuta in canal oh go on iar dupa a vrut sa se arunce dupa ea, pentru ca, stia adica era constinent ca ma pierdut oh go on dar nu a fost asa straight face. In fine sigh totul merge ok vreo 1 luna, dupa iar incep certurile, scandalurile, dar mereu ne impacam. Cum era intr. o melodie " Ce fel ne certam parca. i o arta, dar ce frumos ne impacam, parca ne.am mai dori o cearta ". Ne certam prin singuru fapt ca sunt geloasa straight face. Acum, numai sunt cu el, totusi plang in fiecare seara dupa el, si cand imi amintesc de el sad! Acum sunt cu altcineva, si totusi vb cu el la fel ca inainte sigh [alintaturile alea, specifice straight face ]. E doar intre noi, ca sa zic asa oh go on dar se afla fff. usor tot in cartierul asta de *** rolling eyes! Nu stiu cum sa fac, ca sa ma impac cu el, totusi si el vrea ca am vb cu el, si mi-a zis ca sa ma desp de actualul straight face! doar asa pot sa ma impac, dar nu ma lasa inima sa ma desp de el, ca doar ce m.am pus straight face, si mie urat... acum nu. i in oras, si azi a plecat si plang intrunapuppy dog eyes si na straight face vreau sa vina inapoi[ dar vine peste o saptamana oh go on ]. Mie foarte dor de el, ca nu m.am mai vazut de 5 zile + o saptamana :-

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Trebuie sa iti raspunzi la o cateva intrebari:
de care iti place mai mult? cu care te intelegi mai bine? cu care te certi mai putin? daca b cu care stai acum ar pleca tiar fi dor de el?
care te iubeste mai mult?
numele baiatului care l-ai pus de mai multe ori cu el trebuie sa ramai pentru ca el o sa te faca fericta

| ayame69 a răspuns:

Gandeste-te bine cu care dintre ei vrei sa stai, eu zic ca daca il placi foarte mult pe fostul sa te impaci cu el si sa te desparti de actualul (dragoste cu forta nu se poate) nu poti sa stai cu unu si sa te gandesti la altul si ar fi bine sa te desparti de actualul pana nu-i prea tarziu.Si inca un sfat pe vitor incearca sa nu mai fi geloasa asta iti poate strica relatile. Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa iti rezolvi problema si sa fi fericita.Succes.