| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma place? pliz spuneti-mi cam cum ar proceda un baiat...:X

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Un baiat, care te place, te inconjoara cu o atentie deosebina (daca nu e timid). Iti zambeste, te face sa razi, iti ia aparare, cand e nevoie, te pune in fata tuturor celorlalti, mereu te cauta cu privirea, incearca sa te cunoasca cat mai bine, dorintele tale sunt o lege pentru el...
Dar sunt si unii baeiti, care te tachineaza mereu, si asa singuri se dau de gol. Iar altii, mai timizi, se emotioneaza foarte mult de cate ori te vad, nu te pot privi in ochi, s.a.m.d.
Deci nu putem generaliza. Depinde de personalitatea fiecaruia.

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusa de sute de ori

| AnnღdraaღaaaA a răspuns:

Buna scumpa. am postat pe youtube un videoclip cu semnele daca te placa. funda :)?

http://www.youtube.com/watch?v=_yqryeFyZRc

| Ioana99cool a răspuns:

Pai...daca se comporta frumoas cu tine...sau poate daca te enerveaza tot timpu.si asta e un semn