| Ikutza a întrebat:

Cum ati proceda daca un baiat v-ar spune ca va place si apoi te-ar intreba daca-l placi? Insa sa nu aveti nimic cu el.

4 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Pai...ai putea sa discuti cu el [dar intr-un loc mai retras nu in fata tuturor] si sa ii spui ca tu nu il placi dar ca o sa gaseasca o alta fata pe care o sa o placa poate mai mult decat pe tine [si ea pe el] ...la mine a mers chestia asta happy Succes :*

| delia_9230 a răspuns:

Spune-i ca ceea ce simti tu pentru el e clar prietenie dar atat spune-i cal consideri ca si fratele tau sau ceva de genu si ca nu ai putea vedea ceva mai mult intre voi incearca sa-i spui cu blandete ca e un baiat exrtaordinar si o sa gaseasca si el pe cineva in viitor daca te-am ajutat astept funda

| Ikutza explică:

Dar eu de asemenea il plac...dar n-am curajul sa-i spun

| LoveRed99 a răspuns:

Daca nu-ti place de el spune-i in fata...Eu asa am facut. Se va da cateva zile victima dar dupa aia ii va trece... Sper ca te-am ajutat!