| MaraIP a întrebat:

Voi cum ati proceda daca ati sti ca un baiat va place, dar e prea timid sa o spuna?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Nu-i nevoie sa tipe omul in gura mare sau sa publice in Monitorul oficial ca-i place de-o fata. Daca si fata il place, ar trebui sa faca totul ca sa-l incurajeze.

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

In niciun fel. Daca nu e suficient de barbat incat sa isi marturiseasca sentimentele, de ce m-ar interesa?!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb in ce clasa a IV-a; V-a sunteti voi mai "iubitilor"?

| neutrino a răspuns:

L-as lasa in pace pana cand va mai creste si va intelege ca nu poate sta cu gura cascata sa-i pice" para malaiata in gura lui natafleta"!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Fiind un baiat, nu stiu cum as proceda...probabil i-as pune interdictie...

| peperonies a răspuns:

Ne-am da seama ca e lache si am trece la urmatorul. stii cum se zice, nu e bine sa astepti momentul potrivit ca ti-o iau altii inainte care nu il asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl plac, merg și discut eu cu el.

| speedY2 a răspuns:

Daca si tu il placi si el e timid fa tu primul pas da sa nu pari ca esti disperata sau ciudata ca atunci se pierde de tot, adica se balbaie

| MaraIP explică:

Mersi