| Floresweety a întrebat:

Cum imi dau seama ca sunt indragostita?

Răspuns Câştigător
| Pandicorn123 a răspuns:

Nu trebuie sa iti dai seama. Pur si simplu and vezi bvaiatul de care iti place ti se aprinde o inimioara deasupra capului (imaginara) Inima iti bate tare si nu poti sa vorbesti normal cu el. Ai grija cati ani sunt diferenta intre voi daca sunteti la fel e bine nici daca el e mai mare nu e rau. Fi atenta sa nu ii spui ca iti place de el el trebuie sa iti spuna primul ca daca ii spui tu s-ar putea sa nu te placa si sa isi bata joc de tine. Sper ca te-am ajutat. Bafta si Succes. Funda? as avea nevoie...

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu te poti gandi la nimic altceva in afara de el,daca totul in jur iti da senzatia ca are o ciudata legatura cu el,daca vezi in jurul tau numai coincidente care duc numai la el,daca esti vesela fara un motiv aparent, daca oamenii ti se par mai buni si mai frumosi, daca ziua de azi ti se pare mai insorita decat cea de ieri...esti indragostita.Grav,iremediabil si pentru mult timp!
E minunat!

| serendipity8300 a răspuns:

Iti pare un zambet instantaneu pe fata cand il vezi sau te gandesti la el. simti fluturasi in stomac si ai o tresarire cand cineva vorbeste despre el.

| lovevampire18 a răspuns:

Serios? nu sti cand esti indragostita?:0