| vladutz_4725 a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata e indragostita de tine?

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Atunci cand "te sufoca", sta mereu dupa tine, roseste cand vb cu tine daca e timida, cand face orice pentru tine.
Sper ca te-am ajutat!

| maradi3 a răspuns:

Incepe sa-ti zambeasca si mama ei!laughing)

| Adina_4270 a răspuns:

Atunci cand te priveste intr-un mod special, cand iti vorbeste pe un ton deosebit.Cand se agita sau enerveaza vazandu-te prin preajma altor fete, incearca sa iti distraga atentia. Te contacteaza des, iar de fiecare data e cu zambetul pe buze. Daca intr-adevar e indragostita, poti simti lucrul acesta.