| LolitaHaze a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă încă mai sunt îndrăgostită de el?

Fundă

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Raspunsul nu-l vei gasi aici ci doar in inima ta. Daca ai fost candva indragostita de iubitul tau cu siguranta iti amintesti ceea ce simteai atunci. Cauta in inima ta si acolo vei gasi raspunsul. happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te mai gândești la el, te mai ia tremuratul în corp, te mai bâlbâi, nu te poți uita în ochii lui, etc?
Dacă totul este afirmativ,... încă mai ești îndrăgostită de el.
Pa, pa.

| GabiArian22 a răspuns:

In primul rand te gandesti mereu la el, orice ai face esti cu el in gand si orice lucru iti aduce aminte de el
Cand vorbeste cineva despre el sau cand vorbesti tu despre el simti acei fluturasi in stomac, si simti ca nu ii poti controla
Te blochezi usor cand vrei sa vorbesti cu el si nu mai stii ce sa zici sau ce sa faci cand esti in preajma lui

| CarlaElena a răspuns:

Incercand sa claifici lucrurile cu tine insuti, poate, zic si eu.

| Azµre a răspuns:

Numai ești, odată ce întrebi asta!

| Azµre a răspuns:

Numai ești, odată ce întrebi asta! Numai ești, odată ce întrebi asta!

| h3r a răspuns:

Dacă erai convinsă că încă îl iubești, nu te mai întrebai asta niciodată, și mai ales să ne întrebi pe noi asta!

| Cristiann25 a răspuns:

Fluturasi,te gandesti mereu la el, vrei sa vorbesti poate cu el da esti timida etc! Funda?

| HaLoGeNNN a răspuns:

Daca ii mai ai nr de telefon
Daca ai poze cu el
Daca plangi pentru el
Daca iti zboara mintea cand te gandesti la el...

| Corinaai a răspuns:

Pai, primul semn ar fi faptul ca inca te mai gandesti la el si atunci cand iti vorbeste cineva de el simti ceva ciudatthinking Faptul ca te intereseaza ce face...