| IoanaXxxxx a întrebat:

Cum imi dau seama daca iubesc cu adevarat?straight face.

7 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

A mai fost pusa intrebarea, dar pentru tine ma repet. vei simti o atractie, un sentiment pe care nu il poti descrie in cuvinte, si esti in stare de multe, chiar si sacrifici pentru persoana respectiva, dar pana la urma cel iubit isi bate joc! Invata de la viata.

| NatureSelf a răspuns:

Si apropo, tot ce ai in inima, si in minte, este acea persoana.

| ionutzul31 a răspuns:

Asta cred ca e o intrebare retorica...cum ar fi intebarile doamnei frofesoare de mate:"Ti-ai facut tema?" sau "stii formula pe astazi?" laughing
In cazul in care nu e retorica intrebarea raspunsul meu este: Pur si simplu stii. Daca nu esti sigura de sentimentele tale, atunci nu e dragoste...e doar o simpla atractie care dispare in vreo 2-3 luni...maxim.

| DNSK a răspuns:

Simplu.cand o fii in stare sa strabati munti si oceane pentru el! cand o fii asta.o sa simti u intr-o zi.

| Jozefina a răspuns:

Cind ai sa iubesti cu adevarat nu ai sa pui asa intrebare.pur si simplu ai sa simpti,totul va fi altfel, o sa simpti ca acea persoana e a ta, ai sa o simpti si de la km.parerea mea nu stiu cum altii cred.

| jupiterestru a răspuns:

La cat esti de proasta, nu ai cum sa simti nimic.

| IoanaXxxxx explică (pentru jupiterestru):

Eu nu te-am jignit. Daca ai chef de certuri cauta-ti alta intrebare.