| Crizata a întrebat:

Cum imi dau seama daca iubesc o pers?

Răspuns Câştigător
| Lighto a răspuns:

Asta e o prostie de intrebare! straight face dragostea vine din interior! simte-o!

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cand o vezi, ramai fara saliva in gura, simti un gol in stomac, inima iti bate foarte tare, intri in panica si nu stii ce sa faci...

| georgegs a răspuns:

Intreabal.pe.naruto

| maria ;x a răspuns:

Pai de trezesti in fiecare dimineata cu gandul la ea...Ai un gol imens in stomac... fluturashi, alea alea
pup`s!:*

| marya a răspuns:

Pupilele tale se maresc (demontrat stiintific) simpti fluturasi in stomac
poti sa iti imaginezi un sarut pe buze cu persoana aceea. pur si simplu o indragesti! te pup

| mafy_liviu_54848 a răspuns:

Salut parerea mea si care multi mi-au dat dreptate este:
atunci cand vezi persoana cu care stai dupa cateva ore si simti ca iti bate inima si simti un gol in stomac e DRAGOSTE LA MAXIM TE ASIGUR EU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o erectie