| NebuniKkdeea a întrebat:

Daca as vrea sa ma pun cu pers pe care o iubesc si acea nu vrea cear trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Dragoste de-a sila nu exista,imi pare rau,trebuie sa mai astepti pana cand iti vei gasi jumatatea(care,de asemenea,o sa te iubeasca si pe tine),nu e sfarsitul vietii, si vei mai avea timp, trebuie doar sa astepti sau sa cauti(depinde de fire).

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Sa cauti un altul.

Răspuns utilizator avertizat
| Noname4love a răspuns:

De cine e vorba dydy?

| Effy12 a răspuns:

Cum adica "sa ma pun"? Sa ti-o tragi cu el sau celaughing

| NebuniKkdeea explică:

Multumesc pentru rasp. si ana o prs si boule tu nu intelegi separe limba romana