| Doc082773 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? Semnele astea le da acum:,zambeste si rade la toate glumele mele,se uita la mine, doar cand suntem singuri vorbim.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pfffff frate ce-s cu gesturile astea de gradinita rolling on the floor)))), fi mai tare, invit-o in oras la o bere si de acolo mergeti in club, dati vreo 5 shoturi si gata e a ta

| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand iti spune ea ca te iubeste...

| Suck a răspuns:

Pai dupa aceste semne se intelege ca te place, dar nu se stie daca te place ca prieten sau vrea ceva mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici reiese că te place. lasă-ne pe noi, întreab-o pe ea laughing