| 666Belial666 a întrebat:

Imi place mult de o fata din clasa la mine dar mi-e rusine sa ii zic, in plus sunt prieten cu ea mai vorbim mai rade la glumele mele si eu la glumele ele.Va rof ajutati-ma FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Daca o placi mult si vrei sa fie ceva intre voi, pur si simplu zi-i ca o placi.Si intreab-o si pe ea daca te place. Poate iese ceva.
Poti sa o inviti la o plimbare prin parc sa vorbiti si poti sa-i spui acolo.Va fii mai romantic.Crede-ma sunt fata!big grin
E cel mai simplu mod de a iesi ceva...Nu-ti fie teama de ce va zice ea.Tu spune-i ca o placi mult. Daca nu vrea sa fie ceva intre voi, sa ramaneti prieteni nu o obliga sau te tine dupa ea.Bafta!:* Fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa rusinea la o parte pana nu ti-o fura altcineva si dupa aceea plangi de ciuda.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai spune-i cu tupeu.

| VampireBlood a răspuns:

Dai de inteles ca o place...gadil-o in joaca(dar cu intentie) funda?

| k13nz0r a răspuns:

Prietene mi s-a intamplat si mie actioneaza repede ca asa am facut si eu nu ia-m zis nimic si acum e la altul fa niste lucruri ca ia sa isi dea seama singura ca o placi sau vezi cine-i mai barfitor din clasa ta spune-i ca iti place tu ii zici sa nu zica la nimeni el spune ea afla si mai vezi tu FUNDA?

| yumary a răspuns (pentru k13nz0r):

Nu iti face griji daca zici ca esti prieten cu ea si va intelegeti binisor nu e greu.happy Propune-i sun sigura ca nu se va supara happy, daca nu vrei sa ii propui fa in asa fel incat sa isi dea singura seama eu stiu:d dai o floare sau spune-i lucruri frumoase, spune-i ca iti place cum sa inbracat azi etc Daca nu le ai cu cu asa ceva pur si simplu spune-i Niciodata sa nu ii zici altcuiva e bine sa afle asta de la tine. Bafta happy Succes! happyhappy