| Lionsteve98 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata timida ma place?

20 răspunsuri:
| Ralucarrie a răspuns:

Urmareste-i privirea, ii plac povestile romantice si va incerca sa iti prinda privirea dupa care va rosi si isi va intoarce capul, sau incearca sa intri in cercul ei de prieteni si sa vorbesti cu ea, daca devine emotionata si spune o gramada de tampenii si vorbeste repede e semn clar ca te place....iti spun din vasta mea experienta de 17 ani de timiditatelaughing

| Liviucu a răspuns:

Daca e timida in prezenta ta, atunci desigur ca te place, prostutule!

| Lionsteve98 explică (pentru Liviucu):

Dar poate sa fie si din cauza ca stie ca o plac si nu vrea sa fie cu mine.Ce sa fac?

| Liviucu a răspuns (pentru Lionsteve98):

Daca n-ar vrea sa fie cu tine, NU AR FI TIMIDA!

| Ralucarrie a răspuns (pentru Lionsteve98):

Ti-ar spune direct in fata fara menajarilaughing

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Daca e mai timida atunci clar nu are curajul sa te priveasca fix in ochi deci daca te intorci repede si o prinzi ca te priveste si dupa ce te-a vazut ca te-ai uitat la ea isi intoarce imediat privirea atunci e sigur ca te place.

| ș53fan a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Ma ajuti so pe mine? Dar pe WhatsApp daca she poate! The rooog?

| ș53fan a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Dar daca sa zicem nu ma place si ma uit la ea....Nu o sa isi intiarca privirea?

| ș53fan a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Nu ma ajuta si pe mine nineni? Va rog sad sad sad

| Alphahkbg a răspuns (pentru ș53fan):

Nu folosesc WhatsApp da ca vrie vorbim in privat pe TPU, oricum ce e asa grav ma -_-

| Alphahkbg a răspuns (pentru ș53fan):

Vorbim in privat pe TPU da ca chiar vrei ajutori ma nu folosesc WatsApp...

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru ș53fan):

Bine ca mi-ai dat mesaj dupa 5 ani...ce sa spun...Iar contul acela nu mai este activ din 2013.

| AndreisiMaicum a răspuns:

Da

| Stephh a răspuns:

Exact ca Jυsтℓσяγ.Aşa fac şi eu, şi sunt o 'fată timidă' :''>

| stefanuc a răspuns:

Cineva pe aici care mă ajută și pe mine cu o problemă asemenea? Pe Whatsapp de preferat! Va rooog! 0732422701!

| Lionsteve98 explică:

Tocmai am aflat ca nu ma place. sad

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Lionsteve98):

De unde ai aflat?

| ș53fan a răspuns (pentru Lionsteve98):

Și eu am aflat că nu mă place... sad Mă ajută și pe mine careva de pe aici?

| zinandreea a răspuns:

Este destul de greu sa iti dai seama daca o persoana care este foarte timida te place sau practic reactioneaza rusinos din cauza faptului ca este mult prea timida. Puteti sa cititi simptomele de pe care recunoastem o persoana timida de aici http://www.timiditate.ro/cum-ne-dam-seama-daca-suntem-timizi/ dar in cazul de fata lucrurile difera mult. Din nefericire, este greu de depistat daca persoana in cauza chiar te place cu adevarat.

| Maftei_Ana_Maria_1997 a răspuns:

Pai iti poti da seama dupa cum se comporta cand esti prin preajma ei. Daca exact cand te apropi de aceaa fata ea pleaca inseamna k te place.(parerea mea)si sunt de acord cu ce a spus Jυsтℓσяγ!